ActivEvenTour.pl

Imprezy integracyjne

Kreujemy tymczasową rzeczywistość ...

nasze Imprezy integracyjne dla firm to szyte na miarę spotkania motywacyjne w atmosferze przygody...

Jeżeli jesteś na tej stronie to znaczy, że szukasz kogoś kto...

... przygotuje dla Twojej firmy lub instytucji imprezę integracyjną. I doskonale trafiłeś… organizacją eventów zajmuję się od dobrych kilku lat. Początkowo były to głównie imprezy turystyczne, w których motywem przewodnim był rower. Razem z moim zespołem realizowaliśmy je pod marką LubimyRowery.pl

Aktualnie pod logo ActivEvenTour.pl podejmujemy się szerszego spektrum kategorii eventów, festynów i imprez.

Wychodzimy z wąskiego kręgu imprez rowerowych. Idziemy w kreowanie imprez przygodowych… ale nie tylko. Szczegóły znajdziesz na pozostałych zakładkach kategorii DLA FIRMY. Przy przygotowaniu i realizacji imprez największą satysfakcją dla nas jest uśmiech i zadowolenie uczestników.

Imprezy integracyjne dla firm to kategoria,

która wydaje się nie mieć ograniczeń. I dlatego daje taką satysfakcję i pozwala uwolnić kreatywność organizatora. To jedna z moich ulubionych dziedzin eventowych.

trial rowerowy
imprezy integracyjne

Istotą udanej imprezy integracyjnej jest:

Przez dobrą zabawę zmotywować jej uczestników do efektywnej współpracy,

lepszego poznania, zrozumienia i wzajemnego odkrycia swoich mocnych stron. Każdy uczestnik eventu musi odkryć swoje miejsce w zespole, musi poczuć jak istotna jest jego rola i jak ważny jest jego wkład w sukces teamu.

W wydarzeniach kreowanych przeze mnie i moich współpracowników

stawiamy na przygodę, aktywny wypoczynek i zabawy plenerowe. To plener jest tłem dla integracji i team buildingu. Scenariusze imprez wzbudzają zaangażowanie i entuzjazm uczestników i pozwalają przenieść te cechy na życie osobiste zespołu.

Jednak nie zawsze najistotniejszy jest efekt motywacyjny czy budowanie zgranego zespołu.

Czasem scenariusz imprezy integracyjnej opiera się na odpoczynku, relaksie i dobrej zabawie. Dlatego z przyjemnością realizujemy również festyny i pikniki firmowe lub instytucjonalne. W tym przypadku liczy się doświadczenie i doskonała organizacja. A tego Ci u nas pod dostatkiem… O czym świadczą uzyskane referencje (link).

Angażujemy się w każdy krok organizacji.

Od opracowywania scenariusza i wyboru lokalizacji poprzez planowanie, organizację narzędzi i materiałów, aż po efekt końcowy. Nasze imprezy integracyjne to oferty dedykowane dla Ciebie, spełniające Twoje oczekiwania i dostosowane do postawionego budżetu.

Organizacja imprez integracyjnych z nami to przyjemność i pełna kontrola nad sytuacją.

Sprawdź pozostałe propozycje usług dla firm

Organizacja spotkań i konferencji

Organizacja szkoleń

Usługi turystyczne