O nas

... a właściwie to o mnie

Turystyka przygodowa i aktywna to moja pasja, którą chętnie dzielę się ze wszystkimi chcącymi się w nią zaangażować.

Mam na imię Piotrek, na co dzień mieszkam w Gdańsku a pochodzę z przeciwległego końca Polski – z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Mój niespokojny, wewnętrzny duch nie pozwala mi zbyt długo siedzieć na miejscu i każe szwędać się w różne rejony naszego pięknego kraju. Uwielbiam poznawać i odkrywać nowe nieznane mi jeszcze rejony. Mazury, Kaszuby, Śląsk na południu, czy Podkarpacie na wschodzie. Kocham ten kraj za jego bogactwo kulturowe, różnorodność krajobrazu i bogatą historię. Uwielbiam podróże rowerowe i wędrówki piesze. Rozsmakowuję się w dobrej kawie i z zamiłowaniem swoje wędrówki i wprawy dokumentuję na zdjęciach i filmach. 

Tak jak wszyscy uwielbiam robić to co sprawia mi przyjemność, to co daje satysfakcję, co jest pasją…

Moją pasją jest odkrywanie… siebie, nowych miejsc, poznawanie nowych ludzi. Mam na to swoje sposoby, a wśród niech jest rower. Dlatego kilka lat temu założyłem firmę zajmującą się turystyką rowerową: 

r4fun

Firma wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego pod numerem 598 oraz do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki pod numerem 10652.

Do promocji i kontaktu z innymi mnie podobnymi założyłem stronę internetową:

To projekty powstałe z pasji i zamiłowania do roweru i aktywnego stylu życia, będące sposobem na życie i realizację swoich marzeń.

Powstanie nowego projektu jakim jest

to odpowiedź na rozwijające się i dojrzewające we mnie zamiłowanie do TURYSTYKI PRZYGODOWEJ… do rozwinięcia swoich pasji i pójścia o krok lub kilka kroków dalej. To bardziej ambitne pomysły i projekty, to nowe możliwości.  

Wszystkie szczegóły i propozycje jakie przygotowałem i mam zamiar przygotowywać dla Ciebie, dla Was staram się dość szczegółowo opisywać na stronach serwisu www.ActivEvenTour.pl.  Organizacją wszystkich propozycji zajmujemy się wspólnie z zespołem pasjonatów z wielkim zaangażowaniem oddającym się swoim pasjom zawodowym.

Propozycje dla Ciebie i Twoich Przyjaciół znajdziesz w zakładce Dla Ciebie.

Ofertę dedykowaną dla przedsiębiorców przygotowałem w zakładce Dla Firmy.

Śmiało rozgość się na stronach i zaglądaj tutaj częściej… 

ZAPRASZAM! 

DLACZEGO WARTO PODJĄĆ ZE MNĄ WSPÓŁPRACĘ?
Odpowiedź w referencjach: