Zmiany planów, przesunięcia i w ogóle, o co kaman…

Zmiany planów, przesunięcia i w ogóle, o co kaman…

No i się pogmatwało sporo spraw…

A do tego już dawno nie napisałem żadnego sensownego tekstu. Cholernie trudno po dłuższej przerwie ponownie zabrać się do pisania!

Co poradzisz, jak nic poradzisz… A potrzeba napisania jest. Ale od początku i po kolei.

Najnowsze i najbardzej aktualne wydarzenia wskazują już nieodwołalnie, że tegoroczną majówkę spędzimy wszyscy we własnych domach. Raczej niemożliwe będzie zaplanowanie przygodowych eskapad gdzieś w nieznane. Leśne ostępy, bezkresne i odludne tereny będą musiały poczekać co najmniej kilka tygodni. Jeśli nie miesięcy… Czas pokaże…

Nie byłbym sobą,

gdybym nie próbował w tym całym szaleństwie odszukać pozytywów i korzystnych wyjść. Te minione kilka tygodni wyciszenia i odosobnienia w domowym zaciszu?… Jeżeli tak można nazwać mieszkanie w bloku gdzie sąsiad nad tobą testuje chyba swój nowy sprzęt grający. Dzieciaki walczą ze sobą w Fortnite i innych strzelankach na konsoli. Pies smęci, że chce chce wyjść na spacer po raz n-ty. Pomimo tego, że pięć minut temu wrócił. Ale w końcu jak jesteś w domu (a nie w biurze jak zwykle o tej porze bywało) to przydaj się na coś…

Wracając do tematu,

bo nieco odbiegłem. Domowe „zacisze”, kilka tygodni oderwania od codzienności, a może bardziej jej zmiana… A więc odnalazłem w tym całym bajzlu ostatnich dni kierunek i postanowiłem rozwikłać kilka dość istotnych kwestii.

Bella pomagała mi się zebrać do pisania … 

Mianowicie wszystkie zaplanowane na wiosnę weekendowe wycieczki rowerowe przesuwam na kolejne miesiące.

Nie odwołuję… Zbyt dużo czasu na ich przygotowanie poświęciłem. Zbyt ciekawe plenery realizacji wybrałem. Najbliższe realizacja najprawdopodobniej w okresie jesieni. Wakacje i lato zostawiam dla siebie i rodziny. No może wyjątkowo coś zarzucę na kalendarz. Ale o szczegółach na pewno poinformuję. Tak, że nic straconego… Jeżeli planowałeś/aś wybrać się ze mną na single w Kotlinę Kłodzką lub na Pojezierze Drawskie albo inny rejon naszego pięknego kraju to masz szansę dołączyć w nieco innych okolicznościach aury. Nie będzie to tegoroczna wiosna, a bardziej jesień lub koniec lata. Optymistycznie zakładam, że jesień tego roku pokaże swoje przyjazne oblicze.

Do czasu rozstrzygnięcia się tej całej wirusowej zawieruchy dogram kilka dodatkowych szczegółów wycieczek, żeby było ciekawiej, przyjemniej i w ogóle lepiej.

Poza tym założyłem sobie, że te opisane na stronie wycieczki to będą tematy stałe i sukcesywnie powtarzane przeze mnie co pewien czas. A więc jeżeli jesienny termin Wam nie będzie pasował to kolejna szansa pojawi się w kolejnym okresie wiosennym. Może nawet za kilka kolejnych tygodni. Wszystko będzie zależało od zainteresowania konkretną propozycją i mojego czasu wolnego.

Poza kwestiami wynikającym z organizacji

sezonowych wycieczek rowerowych mam plan, żeby przystąpić do organizacji przygodowych imprez zimowych. Ogólnie chcę się zająć całoroczną organizacją imprez wyjazdowych i to nie tylko rowerowych. Na pewno będzie jeszcze nordic walking, trekking itp. aktywności. Będą to oferty szczególne, nie takie jak ogólnodostępne na rynku u innych organizatorów. Żeby nie sprzedać pomysłu to na razie Wam nie podam szczegółów… Konkurencja nie śpi i tylko czycha na uchylenie rąbka tajemnicy. Już miałem okazję doświadczyć tego kilka razy… Dlatego w tym wydaniu  (jako ActivEvenTour.pl) trzymam swoje plany w głębszej tajemnicy.

Mierzeja wiślana

Zaplanowałem również nieco dodatkowych treści na stronie internetowej.

Nie będą to tylko tematy związane z działalnością mojej firmy. Chcę dodać do niej nieco propozycji dla Was. Już niebawem znajdziecie na niej propozycje wycieczek rowerowych z opisanymi trasami. Przygotuję również dla Was opisy miejsc i atrakcji, które polecam do odwiedzenia. Przez kilka lat szwendania się po różnych rejonach Polski trochę mi się tego nazbierało. Muszę to tylko ubrać w zdjęcia i słowa. Mam pomysł jeszcze, żeby mocnej rozwinąć bloga… Tak, ma zamiar więcej i częściej publikować wpisy… W końcu im więcej piszesz tym łatwiej Ci to przychodzi. Taki trening pisarski. Kołacze mi się po głowie jeszcze kilka kolejnych pomysłów co dodać do strony. Tylko kto to wszystko później ogarnie?

No i sie rozpisałem…

ale, żeby Was nie zamęczyć chyba czas na krótkie podsumowanie.

Czeka nas cholernie trudny okres. Kto wie jak będzie za kilka tygodni, miesięcy? Aktualnie nie znam żadnego sensownego scenariusza. Sensownego a tym bardziej optymistycznego. Niestety musimy zaakceptować bieżącą rzeczywistość i się do niej dostosować.

A będzie jak ma być…  W każdym razie na pewno wyjdziemy z tego bogatsi o pewne doświadczenie.

Co znajdziesz na stronie?

Kalendarz imprez

Kliknij na ikonę i sprawdź jakie imprezy przygotowałem

Blog

Turystyka aktywna i przygodowa według mnie...

usługi turystyczne

Weryfikacja szlaków, audyty infrastruktury turystycznej, consulting i szkolenia

Propozycje dla firm

Szczegóły dotyczące propozycji i współpracy

Zapraszam na moje profile społecznościowe:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *